Fudbaleri prijedorskog Rudara ostvarili su zasluženu pobjedu na Vedrom polju. Pred dobro popunjenim tribinama stadiona Omladinskog fudbalskog kluba Brdo, susret između žuto-plavih i prvoligaša podno Kozare završen je rezultatima 0-6. bio je to trijumf u šesnaestini finala Kupa „Dr. Milan Jelić“.

Za Rudar koji ove sezone ima premijerligaške ambicije u prvom poluvremu strijelci su bili Komazec i Rosić. Komazec je pogodio i u drugom poluvremenu kao i Smajić. Najbolji pojedinac ovog veoma fer i korektnog susreta kako na terenu tako i tribinama, Branko Rosić dodao je još dva gola.

Brdo je u većem dijelu prvog poluvremena bilo ravnopravan protivnik, ali je „palo“ u drugom dijelu susretu.
Nakon utakmice u krajnje prijateljskoj atmosferi, u prostorijama kluba koji život znači organizovana je zajednička večera za aktere susreta.
Poštovani prijatelji Omladinskog fudbalskog kluba Brdo u zemlji i širom svijeta, možete biti ponosni na klub iz rodnog kraja. Bili smo najbolji ambasadori Mataruškog Brda. To je razlog više da nam se pridruže i oni koji nisu naši članovi, sponzori i donatori.