U organizaciji Regionalnog karate saveza “Krajina”, u Čelincu je održano Prvenstvo Regije “Krajina” za djecu do 13 godina. KK “Šodan” na ovom takmičenju učestvovao je sa 15 takmičara.

U konkurenciji 20 klubova, 342 takmičara sa 436 prijava, prijedorski klub osvojio je dvije zlatne, tri srebrne i tri bronzane medalje. Zlatne medalje osvojili su Lidija Brezičanin i Teodor Petrović.

Srebrne medalje su osvojili muški tim u borbama (11 godina), Andrej Tomić i Andrej Škorić, dok su Milica Bursać, Stefan Topić i Nikola Krupljanin osvojili bronzane medalje. Ovo takmičenje bilo je kvalifikaciono za učešće na Republičkom prvenstvu, koje će u martu biti održano u Gradišci. Lidija Brezičanin odbranila je prošlogodišnju titulu regionalnog prvaka.

Ona je kandidat za karate reprezentaciju BiH, koja će u Turskoj nastupiti na Balkanskom prvenstvu za djecu.