Takmičari Džudo kluba “Kozara Željezničar” iz Prijedora ostvarili su odličan rezultat na 9. internacionalnom džudo turniru “Banjaluka 2024”. U konkurenciji 400 takmičara, džudisti ovog kluba osvojili su deset medalja, od čega četiri zlatne i šest bronzanih. Prva mjesta osvojili su Bojan Bokan, Vesna Đurđević, Anđela Rodić i Matej Hodak.

Treće pozicije zauzeli su Gorica Gnjatović, Dušan Pačariz, Vuk Kos, Mihaila Rodić, David Banjanin i Andrija Radulović.

Takmičare DŽK “Kozara Željezničar” sledećeg vikenda očekuje OP “DOBOJ 2024”.
Svoje predstavnike ovaj klub imao je i na nedavnom Evropskom džudo veteranskom kupu u Sarajevu.

Dragiša Panić u kategoriji + 100 kg u konkurenciji 13 takmičara zauzeo je 5. mjesto.

Siniša Pavković poražen je u prvom kolu i završio je bez plasmana, saopšteno je iz DŽK “Kozara Željezničar”.