Početna Sport ŽRK “MIRA” UBJEDLJIVA NA SVOM TERENU

ŽRK “MIRA” UBJEDLJIVA NA SVOM TERENU

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Rukometašice “Mire” savladale su ekipu “Izviđača” 37:26, u susretu 14. kola Premijer lige BiH. Ni u jednom trenutku pobjeda “Mire” nije dolazila u pitanje, jer su izabranice trenera Darka Gligorevića, od samog starta kontrolisale utakmicu.

Prvo poluvrijeme završeno je sa visokih 22:10, a dominantno izdanje “Mire” nastavljeno je i u nastavku susreta.

Prijedorčanke su do pobjede predvodile Azra Bašanović i Duška Tintor, koje su postigle po 11 golova. – U utakmicu smo ušle borbeno i uz sve snage. Dobro smo se pripremale, a rezultat jasno govori da smo zasluženo pobijedile – kaže Bašanovićeva.

Priliku su dobile i mlade snage, koje su pruženom igrom opravdale povjerenje. – Mi smo se dugo pripremale za ovaj meč. I to se vidi po krajnjem rezultatu. U utakmicu smo ušle u jakom ritmu i tako smo je i privele kraju – rekla je Sara Bojanić, rukometašica “Mire”.

Prijedorska ekipa trenutno zauzima sedmu poziciju na tabeli, sa deset osvojenih bodova. U narednom kolu, rukometašice “Mira” putuju u Mostar, gdje ih dočekuje devetoplasirana “Katarina”.