Učenici u Gornjoj Puharskoj izveli priredbu u čast žena

    Učenici Područnog odjeljenja OŠ “Petar Kočić” u Gornjoj Puharskoj izveli su priredbu u čast majkama, učiteljicama i svim ženama. Đaci su, povodom Dana žena, pokazali svoju kreativnost i umijeće.

    “Mnogo sam se radovala ovoj priredbi, a ne bih se mogla pripremiti bez svoje učiteljice Dragane”, rekla je Ana Dukić, učenica trećeg razreda.

    Tekst se nastavlja ispod oglasa

    Lazar Maksić, učenik petog razreda, glumio je u lutkarskoj predstavi.

    “Željeli smo da pokažemo mamama i svima ostalima kako dobro možemo pripremiti priredbu”, rekao je Lazar.

    Djeca su izvela kolažni program sastavljen od kraćih recitacija, dramatizacije i pjesme koje su pripremili sa učiteljima Draganom Ćorić, Rajkom Stojaković i Duškom Stamenićem.

    “Želio bih da se zahvalim učenicima koji su se baš potrudili da pripreme bogat program, kao i njihovim roditeljima koji su donijeli ukusne delicije, tako da su se svi mogli pogostiti nakon priredbe”, rekao je Stamenić.

    Područno odjeljenje u Gornjoj Puharskoj pohađa 33 učenika.

    Kozarski