Optimizam koji je kapiten Omladinskog fudbalskog kluba Brdo, Vahid Karupović, pokazao prije utakmice u Trnu, preciznije rečeno u autobusu koji je nas je vozio na utakmicu, najbolje pokazuje koliko je samopouzdanjem, „napucana“ ekipa Mirze Alkića.

Možda je to bilo i prepotentno, ali je rezultat u Trnu pokazao da Karupović dobro poznaje ekipu kojoj je kapiten. Bez Harambašića i Miljevića otvorila se prilka za neke nove „recepte“ trenera Mirze Alkića koji tako hladnokrvno drži sve konce ekipe sa Mataruškog Brda u svojim rukama.

Santanu nismo dobro ni upoznali, a ovaj brzonogi Brazilac se upisao u listu strijelaca, i to nakon solo prodora. Stević je imao odličnu priliku da povosi na 0-2, ali nije pogodio. Međutim, još jednom je pokazao koliko je važan za žuto plave u 38.minuti kada je asistirao Miodragoviću za drugi gol i sigurno vodstvo nakon prvog poluvremena.
Nastavak utakmice donosi i treći gol u mreži golmana Sloge i „operacija Trn“ uspješno je okončana. Edinjo je još jednom razgalio naša srca. Predivnim golom, ovaj simpatični momak pokazuje koliko je bitan za ekipu.

Žao nam je što je mladi Karagić koji nam je jako bitan, olako dobio dva žuta kartona jer slijede novi izazovi.

U srijedu na Vedro polje dolazi Naprijed. Spisak igrača koji neće nastupiti je jako dug, ali atmosfera u i oko kluba sa Vedrog Polja je fenomenalna. Iskreno se nadamo da je to veliki zalog pred utakmicu sedmog kola na drugoligaškom zapadu.

Nakon šest odigranih utakmica, tri pobjede u gostima, tri utakmice u nizu bez primljenog gola, dioba prvog mjesta na tabeli, Mirza Alkić i njegovi izabranici zaslužuju naklon do poda.

Crveni karton: Karagić (2 žuta)

Sastav: Vidović,Trkulja M, Karupović, Dedić, Bundalo, Trkulja D, Miodragović, Marmat, Miljević, Edson, Stević

Rezerve: Babić, Behlić, Karagić, Vojniković, Isaković, Mijić, Okorie