Početna Sport Sa Međunarodnog karate turnira u Sloveniji Prijedorčani donijeli 4 bronze

Sa Međunarodnog karate turnira u Sloveniji Prijedorčani donijeli 4 bronze

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Jučer je u Slovenskim Konjicama -Slovenija održan Međunarodni karate turnir na kojem je učestvovalo oko 600 takmičara iz 8 država.
Prijedorski sportisti su osvojili ukupno 4 bronzane medalje.

Vuk Vukić je osvojio bronzu u kategoriji 10-11 i u uzrastu 12-13 godina, dok je Nikola Uzelac osvojio bronzane medalje u juniorskoj i seniorskoj konkurenciji.

Zapažen uspjeh su imale Jelena Kuzmanović i Nea Handanagić.

Prvenstvo Republike Srpske za seniore

U Banjoj Luci, 26.01.2020. godine, održano je Prvenstvo Republike Srpske za seniore-ke. U konkurenciji 16 klubova sa 67 takmičara, sportisti KK Shodan su postigli izuzetno dobre rezultate.

Senior Marko Miodragović je osvojio bronzanu medalju u kategoriji do 68 kg, dok je Ljupka Adamović osvojila istu medalju u poluteškoj kategoriji.

Najbolji rezultat ostvarile su seniorke u sastavu Dajana Mrđa, Ljupka Adamović i Isidora Janković, koje su osvojile u borbama srebrnu medalju.