Početna Sport Rudar prekinuo uspješan niz Željezničara na “Predgrađu”

Rudar prekinuo uspješan niz Željezničara na “Predgrađu”

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Fudbaleri Rudar Prijedora prekinuli su sjajan niz Željezničar sport tima na domaćem terenu. Ekipa Igora Jankovića je slavila 1:0 golom Bojana Burazora i tako nanijela prvi poraz domaćinu nakon 13 mečeva na njegovom terenu u Predgrađu.

Ipak ni to im nije pomoglo da smanje zaostatak za Krupom, jer je lider bio siguran na gostovanju u Derventi. Golom Nikole Dujakovića je došao do tri važna boda protiv Tekstilca.

Slavija je nakon preokreta savladala Alfa Modriču. Gosti su poveli već u prvoj minuti, a strijelac je bio Trivan. Domaći tim zatim nije realizovao penal (Nikola Bjeloš). Ipak, u nastavku Slavija dolazi do pobjede. Pogodio je prvo  Marko Marković, a zatim se Bjeloš iskupio golom.

Promjena trenera donijela je rezultat u Podrinju, pa je ekipa iz Janje slavila u Brčkom.

Rezultati:

Tekstilac –Krupa 0:1 (0:1)

Željezniar ST- Rudar Prijedor 0:1 (0:1)

Jedinstvo –Podrinje 0:1 (0:1)

Slavija –Alfa Modriča 2:1 (0:1)

Slobodna Kozara

Plasman: Krupa 22, Rudar Prijedor 19, Kozara 11, Alfa Modriča 10, Slavija 9, Željezničar 8, Tekstilac 8, Podrinje 8, Jedinstvo 6.