Početna Sport Prijedorske stonoteniserke osvojile KUP Republike Srpske

Prijedorske stonoteniserke osvojile KUP Republike Srpske

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Prijedorčanke su nakon što su ove godine osvojile KUP BiH uspjele da osvoje i KUP Republike Srpske u Banjaluci. One su u finalu pobjedile ekipu Stonoteniskog kluba „Borac“ iz Banjaluke sa 3/1. Za ekipu „Prijedor“ su nastupile Erceg Sanja, Gnjatić Marija i Timarac Daniela.

Muška ekpia „Prijedor“ je u četvrtfinalu izgubila od muške ekipe Stonoteniskog kluba „Borac“  iz Banjaluke sa 3/1. Za ekipu iz Prijedora pobjedu je ostvario Pavle Puzigaća a još su nastupili Goran Unčanin i Petar Vučković.

MARIJA GNJATIĆ TREĆA NA JUNIORSKOM TOP 8 BIH

U Tuzli je ovog vikenda odigran turnir TOP 8 za juniorke. Marija Gnjatić je osvojila treće mjesto u konkurenciji najboljih 8 juniorki BiH i sa tim rezultatom potvrdila svoje mjesto u reprezentaciji juniorki BiH.