Početna Sport Novi uspjesi mladih stonotenisera iz Prijedora

Novi uspjesi mladih stonotenisera iz Prijedora

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Na otvorenom prvenstvu Bosne i Hercegovine u stonom tenisu za mlađe kadete – takmičari do 12 godina starosti „Ljevoruki prijedorski šampion“ Miloš Radulović osvojio je vrlo dobro treće mjesto.Takmičenje je održano u Banjaluci.

Na pojedinačnom prvenstvu Republike Srpske za najmlađe kadete- inje- takmičari do 10 godina starosti održanom u Banjaluci najuspješnija takmičarka je bila prijedorska stonoteniserka Tamara Banović koja je osvojila prvo mjesto pojedinačno i prvo mjesto u paru sa Sarom Dragišić iz Banjaluke.Kjara Ivanović se plasirala među osam najbolji takmičarki.

Milica Zubović, Dajana Matić i Nina Vrabičić su se plasirale među 16 najboljih takmičarki s tim da Vrabičić Nina osvojila drugo mjesto u utješnoj kategoriji.Vrabičić Nina i Ivanović Kjara osvojile su treće mjesto u igri parova.

Kod dječaka Stanić Andrej se plasirao među osam najbolji takmičara, a Pavić Uroš je osvojio prvo mjesto u utješnoj kategoriji. Stanić Andrej i Pavić Uroš zauzeli su treće mjesto u igri parova.