Početna Sport FK Rudar Prijedor odigrao neriješeno na gostovanju u Istočnom Sarajevu

FK Rudar Prijedor odigrao neriješeno na gostovanju u Istočnom Sarajevu

U utakmici 2. kola Prve lige Republike Srpske FK “Rudar – Prijedor” Prijedor je gostovao ekipi FK “Slavija” iz Istočnog Sarajeva. Utakmica je završena bez golova, 0:0.

Utakmica je bila visokog intenziteta ali bez mnogo šansi. U prvom poluvremenu, Rudar je bio bolji protivnik uz pogođenu prečku od strane Burazora. U drugom poluvremenu, ekipe su bile ravnopravne uz napomenu da je Rudar imao dvije vrlo izgledne prilike. Možda i najbitnije je naglasiti da su igrači obe ekipe završili meč bez ozbiljnijih povreda, po terenu veoma nezgodnom za igru. Utakmici su prisustvovali i navijači FK Rudar- Prijedor, Alkohol bojsi.

Naredno kolo, FK Rudar igra protiv ekipe FK “ALFA MODRIČA”iz Modriče, na gradskom stadionu u Prijedoru. Utakmica se igra 24.08.2019. godine sa početkom u 17.30h minuta.