Devet osvojenih bodova i dioba drugog mjesta nakon četiri prvenstvene utakmice jasan je poziv svima vama koji možete, a još uvijek niste, da pružite ruku podrške klubu koji vas sjajno predstavlja i šalje radost širom svijeta.

Danas ste mogli biti ponosni nakon trijumfa u Čelincu. Istoimena domaća ekipa poražena je 0-1.

Teška, izuzezetno teška utakmica uz vremenske prilike koje ne dozvoljavaju otvaranje plućnih krila na pravi način. Izostala je brza igra Brda, ali ne i prilike kako u prvom tako i drugom poluvremenu.

Ekipa Čelinca, maksimalno fokusirana da žuto plavim pomrsi račune. Međutim, nije na odmet primjetiti da su domaći bili zadovoljni i podjelom bodova, što govori da radimo dobar posao u klubu koji život znači.

Gol odluke postignut je par minuta pred posljednji sudijski zvižduk. Miodragović je počeo akciju, lopta dolazi do Mijića koji je sjajno poslužio Edinja. Potez nakon pasa Mijića za duboki nakoln jer smo vidjeli fenomenalan pogodak Edinja. Genijalan šut, i lopta je iza leđa, danas odličnog golmana Vojvodića.

Domaći sastav je danas bio dostajan protivnik. Kada je riječ o fer pleju, dočeku ekipe Brda u Čelincu, susreta sa našim sportskim prijateljima, samo možemo konstatovati da ćemo se potruditi da uzvratimo gostoprimstvo. Bodova će biti kako za Brdo tako i Čelinac, ali lijepe riječi prije i nakon utakmice, također se pamte.

Žuti kartoni: Miodragović, Behlić

Sastav: Vidović, Harambašić, Karupović, Bundalo, Trkulja M, Trkulja D, Miodragović, Miljević, Mijić, Edson, Stević

Rezerve: Babić, Dedić, Okorie, Behlić, Karagić, Vojniković, Isaković

FK ČELINAC- OFK BRDO 0-1