

Policijska uprava Prijedor radi na rasvjetljavanju teške krađe koja je počinjena u prostorijama jedne visokoškolske ustanove na području grada.
Prema informacijama iz policije, nepoznati počinilac ili više njih provalili su u objekat, odakle su otuđeni laptopi, kao i pečati obrazovne ustanove i jednog zaposlenog lica.
Policijski službenici preduzimaju sve potrebne mjere i radnje na identifikovanju izvršilaca i prikupljanju dokaza, a istraga se vodi pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Prijedor.
Iz Policijske uprave saopšteno je da su na području koje pokriva ova uprava tokom protekla 24 časa evidentirana tri krivična djela i jedna saobraćajna nezgoda sa materijalnom štetom, dok narušavanja javnog reda i mira nije bilo.
Istraga o provali i krađi u visokoškolskoj ustanovi je u toku.
Prijedor24.com




