
Prijedor je dobio novi savremeni prodajni centar – Hiper KORT je svečano otvorio vrata svojim kupcima u Aleji Kozarskog odreda, pored Crvenog solitera, donoseći potpuno novo iskustvo kupovine u ovaj dio grada.
Na više od 2.000 m² moderno uređenog prostora, kupcima je na raspolaganju bogat izbor prehrambenih i neprehrambenih artikala, domaćih proizvoda, svježeg mesa, voća, povrća te pečenih proizvoda iz vlastite pekare. U novom hipermarketu zaposleno je 80 radnika, što predstavlja značajan doprinos lokalnoj zajednici.
Kako ističe Maja Vračević, rukovodilac marketing službe KORT marketa, kupci u Prijedoru mogu očekivati sve ono po čemu je ovaj lanac već prepoznatljiv širom zemlje.
“Niske cijene, velika ponuda i domaća proizvodnja – to je ono što KORT razlikuje od drugih. U Prijedor smo donijeli odjele sa svježim mesom, pekarskim proizvodima, gotovim jelima i brendovima kompanije ‘Fructa Trade’, tako da kupci sve mogu pronaći na jednom mjestu”, poručila je Vračević.
Već prvog dana otvaranja Hiper KORT je privukao veliki broj posjetilaca, a građani su oduševljeni ponudom i ambijentom.
“Ovo smo dugo čekali u našem naselju. Blizu mi je, lijepo, uredno, cijene odlične – sigurno ću ovdje kupovati”, rekla je jedna Prijedorčanka.
Kupcima su, uz veliku prodajnu zonu, na raspolaganju i restoran za predah, kao i prostran parking. Dan otvaranja obilježili su zabavni sadržaji, promocije, degustacije i nagradne igre, a posebnu pažnju privukla je nagrada za prvog kupca.
Do 31. decembra traje nagradna igra za potrošače u Prijedoru, a svi kupci mogu učestvovati i u velikoj KORT nagradnoj igri čija je glavna nagrada – automobil.
Pogledajte foto galeriju:
A.I., Prijedor24.com















