Stonoteniserke iz Prijedora osvojile KUP RS

U Prijedoru je 28.10.2018. održano takmičenje KUP Republike Srpske u stonom tenisu.

Stonoteniserke iz Prijedora su bile vrlo sigurne na domaćem terenu i bez izgubljenog seta osvojile KUP Republike Srpske. Druge su bile takmičarke Omladinskog Stonoteniskog kluba „Spin“ iz Banjaluke a treće takmičarke iz Stonoteniskog kluba „Kotor Varoš „ iz Kotor Varoši.Za ekipu Prijedora nastupile su Erceg Sanja, Timarac Daniela i Gnjatić Marija.

Muška ekipa Prijedora osvojila je vrlo dobro drugo mjesto, u finalu od njih je bila bolja ekipa Stonoteniskog kluba „Banjaluka“ iz Banjaluke koja ih je pobjedila sa 3/1. Njabolji igru je pružio juniorski reprezentativac BiH Pavle Puzigaća a za Prijedor su još nastupili Goran Unčanin, Petar Vučković i Radica Gnjatović. Treće mjesto kod muškaraca su podjelili banjalučki „Borac“ i Stonoteniski klub „Modriča spin“ iz Modriče.