Rudar Prijedor : Sutjeska – 2:1

Susret između domaćeg Rudar-Prijedora i Sutjeske iz Foče završio je u znaku pobjede i apsolutne dominacije domaćih igrača. Rudar je dobio meč golom razlike pa je na kraju zasluženo slavio rezultatom 2:1. Ovosezonska podmlađena ekipa Rudar-Prijedora pokazala je pravu požrtvovanost na terenu. Povela je Sutjeska u 5. minuti susreta golom Radovića. Zamjerke svakako idu na račun glavnog sudije Mladena Mirića iz Bijeljine. Naime domaći igrači mu zamjeraju što u prvom poluvremenu nije pokazao na penal nakon očiglednog igranja rukom igrača Sutjeske. Nakon toga je usljedilo i povlačenja Mujagića. Sve je to ostalo nekažnjeno pa je cijeli meč ostao pod velikim upitom i sumnjom u fer i korektno suđenje glavnog sudije. Kasnije domaći izjednačavaju pogotkom sjajnog Kovačevića u 37. minutu. Na konačnih 2:1 za Rudar-Prijedor postavlja Ramić u 57. minuti susreta. Nakon ovog meča i nove pobjede Rudar-Prijedor izbija na treće mjesto tabele Prve lige Republike Srpske sa ukupno 19 bodova.

Rudar-Prijedor: Sutjeska-Foča 2:1

Prijedor
Gradski stadion
Gledalaca: 150

Sudija: Mladen Mirić (Bijeljina)

Strijelci: Radović u 5. minuti za Sutjesku; Kovačević u 37. i Ramić u 57. minuti za Rudar-Prijedor