„FSA Prijedor“ sa 3:0 porazila „Lijevče“

Susretima 11. kola nastavljeno je takmičenje u Regionalnoj fudbalskoj ligi Republike Srpske. „Fudbalska sportska asocijacija Prijedor“ je na stadionu „Poljana“ kraj Bereka, rezultatom 3:0 pobijedila „Lijevče“ iz Nove Topole.

Strijelac vodećeg pogotka u 10. minutu bio je Ilija Runić. Otpor gostiju Prijedorčani su savladali u poslednjih 10 minuta susreta, a Miloš Rečević je u 82. minutu pogodio za 2:0. Posljednjih pet minuta igrala se viktorija pred golom „Lijevča“. Domaćini su imali četiri-pet stopostotnih prilika, ali se istakao golman „Lijevača“ Milovan Marjanović. U prvom minutu sudijske nadoknade za konačni rezultat 3:0 gol je postigao rezervista Dejan Bujić.

Za „FSA Prijedor“ igrali su: Zoran Vranješ, Miloš Rečević, Nebojša Šodić, Marko Ðenadija (od 69. minuta Dejan Bujić), Borislav Mikić, Ilija Runić, Vedran Mršic, Marko Garić, Ahmet Palić (od 56. minuta Mirko Kovljen), Željko Drinić, Srđan Čulić (od 76. minuta Igor Golić). Rezerva: Miroslav Šormaz. Trener: Nenad Bašić.

Sa 10 bodova, „FSA Prijedor“ je 12. tim Lige. Narednog vikenda na gostovanju su kod drugoplasirane „Gorice“ u Šipovu.